Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları

HYUNDAI HN 200 Su Arıtma Cihazı

HYUNDAI HN 200 Su Arıtma Cihazı

Küçük olması nedeni ile musluğunuzun altına koyabilir aynı zaman da şebeke basıncını kullanarak kendi enerjisini kendisi üretir bu nedenle ortalık da dolanan gereksiz gürültüden kurtulmuş olursunuz. Artık sulardan korkmanıza gerek yok istediğiniz zaman arıtma cihazının arttığı suyu kullanabilirsiniz çayınızı bu suyu kullanarak demleyebildiğiniz gibi meyve ve sebzelerinizi de gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz.

Hem sizleri gürültü kirliliğinden hem çevre kirliliğinden hem de tamamen arıtılmamış kirli su gibi dertlerden kurtarmak için bu cihaz gerçek ve etkili bir çözüm sunuyor.

Hyundai HR 800 Su Arıtma Cihazı

Hyundai HR 800 Su Arıtma Cihazı

HR-800 Su Arıtma cihazı, evleriniz de kullanabileceğiniz, hayatınızı kolaylaştıracak ve sağlığınızı koruyacak bir yapıya sahiptir. Şimdi sizlere tanıtacağımız arıtma cihazı ile artık mikroplardan arınmış, içindeki yararlı maddeleri öldürmeden suyu arıtan bu cihaz ile tanıştırmak istiyoruz. Cihazımızın modeli HR-800 arıtma cihazıdır.

HR-800 su arıtma cihazı ile artık tam anlamıyla sağlıklı olmayan plastik şişe ve damacana sularına dur diyebileceksiniz. Hem bu cihaz ile cebiniz rahatlayacak hem de içiniz rahat şekilde çeşmenizden çayınızı demleyebilecek, yemeklerinizi yapabilecek hem de içme suyu olarak kullanabileceksiniz. Cihazı kurdurduğunuz an itibariyle, daha önce bu kurulumu yaptırmadığınız için geçen zamana üzüleceksiniz. Bu cihaz suyun içerisindeki minareleri öldürmeden, suyu en temiz haline kavuşturarak sizlere sunuyor. Tezgâh altına konulduğu için yer kaplamayan bu cihaz, mekânda da yer tasarrufu sağlıyor sizlere. Evlerde genelde tercih edilen ve ürün kalitesi açısından memnuniyet garantili bu cihazı isterseniz küçük işyerlerinde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Suyunuz kesildiği an da bile bu cihaz sizin su ihtiyacınızı karşılayacak şekilde depolama alanına da sahiptir. Cihaz elektrik harcamadan kendi enerjisini üreterek, sessizce çalışır ve suyu arıtır.

Bu mucizevî cihazı alarak hem aile bütçenize katkıda bulunabilir, hem de çeşmeden su içmenin rahatlığına kavuşabilirsiniz. Artık yeterince sağlıklı olmayan plastik şişe ve damacana sularını bir yere atın. HR-800 ile tanışın.

Hyundai HW NP 100 Su Arıtma Cihazı

Hyundai HW NP 100 Su Arıtma Cihazı

Hyundai’in küçük mekanlar için tasarladığı HW NP 100 modeli evler ve kişi sayısının az olduğu iş yerleri için uygundur.

Bu modelde tezgah altına yerleştirilen cihazımız, özellikle küçük mutfaklarda su şişelerinin kapladığı alandan tasarruf eder, mutfakta daha geniş yaşama alanı sağlar.

Hyundai’un şık tasarımlı özel bataryası ile rahatça temiz su elde edilir. Eski günlerdeki gibi musluktan su içilebilir.

Su depolama tankı su kesilse dahi su ihtiyacınızı karşılayacak kapasitededir.

Green Teknolojisi sayesinde şebeke basıncı ile kendi enerjisini kendisi üretir.Elektriğe ihtiyaç duymadan çalışarak sessizce suyunuzu arıtır.

Hyundai ile meyve ve sebzelerinizi içilebilir su ile yıkayabilir; musluğunuzdan akan suyu rahatlıkla çay, kahve ve yemek yapımında kullanabilir ve her şeyden önemlisi gönül rahatlığı ile su içebilirsiniz..